Agrochemikálie na celú sezónu do záhrady aj bytu. Ponúkame Vám insekticídy (prípravky proti škodcom), fungicídy (proti plesniam), herbicídy (proti burinám), rodenticídy (proti hlodavcom) a mnoho ďalších druhov prípravkov. V predajniach funguje aj bezplatná poradenská služba, stačí priniesť vzorku napadnutej rastliny a my Vám najneskôr do 48 hodín (často krát aj na počkanie) zistíme diagnózu a odporučíme prípravok na boj proti škodcovi alebo chorobe. Poradňa je bezplatná v prípade zakúpenia tovaru v našej predajni.
Prečítajte si viac
Sortiment včelárskych potrieb neustále rozširujeme podľa požiadaviek našich zákazníkov. V našich predajniach nájdete širokú ponuku potrieb pre včelárov. Zo širokého sortimentu vyberáme: medzistienky, drôtiky, klietky na matky, klobúky, kombinézy, rukavice, farby na matky, úle, váhy, dymáky, rámiky, ale aj úle, medomety a mnoho iných potrieb. Príďte si vybrať a na objednávku Vám zabezpečíme aj tovar, ktorý nie je okamžite k odberu.
Prečítajte si viac
Demižóny, mliagače ovocia, odstopkovače, lisy, kade, sudy, umývačky fliaš, kvasné uzávery, ale aj rôzne chemické prípravky (kvasinky, soli, číridlá a podobne). S konkrétnou ponukou sa na nás môžete obrátiť a my Vám vypracujeme cenovú ponuku na tovar v prípade, že nie je okamžite k dispozícii.
Prečítajte si viac